Braňo Mosný sa televíznym divákom neukazuje v príliš pozitívnych rolách. Ako doktor Ivan Chromík v Sestričkách a Noro Smrek v Oteckoch pôsobí poriadne arogantne a nesympaticky. V realite je však mladý herec romantická duša, ktorá dokonca pred dvomi mesiacmi pripravila pre milovanú polovičku krásne prekvapenie.

Požiadanie u ruku je veľká vec, pri ktorej sa často stáva, že sa na ňu muž odhodlá na Vianoce či v narodeninový deň svojej priateľky. Známy herec Braňo Mosný si však povedal, že nebude spájať dva darčeky do jedného a že si vlastne darček v podobe zásnub chce venovať on sám. A tak pred mamičku synčeka Adamka pokľakol pár dní po vlastných narodeninách.

Od 8. augusta je Trnavčanovou snúbenicou jeho kolegyňa, krásna herečka Silvia Soldanová, ktorú môžete poznať napríklad zo seriálu Kuchyňa. „Pripravoval som sa na to dosť dlho, nevedel som, aký prsteň vybrať, lebo keď je žena matkou, tak prsteň dáva väčšinou z praktických dôvodov dole. V tom mi pomohla skvelá šperkárka Lucia Gašparovičová. Stretli sme sa, opísal som Silviu – aká je, aký má vkus a Lucia vyrobila prsteň na mieru. Úplne Silvii sadol a je unikátny, z čoho mám radosť,“ s markizáckym webom sa Braňo podelil o podrobnosti.

K vzácnemu okamihu došlo na dovolenke v Chorvátsku, pričom televízna hviezda do akcie zapriahla i spoločnú ratolesť. „Zapojil som do toho Adamka, ktorému som podhodil prsteň v nenápadnej krabičke. Silvika ju zbadala a nechápala, kde sa vzala. Vtom som prišiel ja aj so šampanským a z Adamkovej knižky začal vyhrávať svadobný pochod, čo som pustil do podmazu,“ opísal seriálový doktor Chromík, ktorý mal nádhernú udalosť do detailov premyslenú. A hoci tvrdí, že je sebavedomý, všetko mu jedno nebolo. Pri romantických chvíľach si čerství snúbenci dokonca poplakali. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/brano.mosny, silviasoldanova, tvmarkizaofficial