Niekdajší prominentný párik v zložení Diana Mórová a Juraj Mokrý je dnes síce dávnou minulosťou, no z ich lásky pred 14-timi rokmi vzišiel syn Quido. Po rozchode herečky a zabávača sa rodičia dohodli na striedavej starostlivosti, pričom sa neustále usilovali drobca pred verejnosťou čo najviac skrývať. Na nedávnej oslave však nastal zlom, keďže populárny Mórovej kolega zábery chlapca nečakane uverejnil – pozrite sa ako vyrástol!

Hviezda viacerých slovenských seriálov a aktuálne aj nového drsného filmu s názvom “Sviňa” začiatkom týždňa oslávila okrúhlu 50-tku. Na veľkolepej párty nesmeli chýbať nielen najbližší rodinní príslušníci, ale tiež kamaráti zo šoubiznisu, ako napríklad Monika Hilmerová s manželom, Miška Čobejová či Vlado Kobielsky.

diana morova narodeniny

Práve obľúbený markizácky otecko drahoty s uverejňovaním záberov z oslavy rozhodne nerobil. Známu blondínku zachytil počas slávnostného okamihu pri zapaľovaní obrovských sviečok na poschodovej torte, kedy jej spoločnosť robil ten najpovolanejší – jediný syn Quido.

Z malého chlapca vyrástol dnes už 14-ročný teenager, ktorý minimálne bohatou kučeravou hrivou pripomína svojho otca. Vysoký štíhly junák si spoločne s maminou večierok naplno užíval a v najkrajších momentoch sa od nej ani nepohol. Je vidieť, že Mórová nie je len uznávanou umelkyňou, ale tiež milujúcou matkou. Dodatočne prajeme všetko najlepšie k narodeninám!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/vladokobielsky | Foto: Instagram/telerano, didi_morova_neoficialni, vladokobielsky, monikahilmerova