Herečka Diana Mórová poňala uzavretie divadiel po svojom a namiesto vyplakávania sa vrhla rovno do prvej línie. V tomto náročnom období pandémie koronavírusu pomáha kamarátke na detskom oddelení, kde sa zhostila viacerých úloh. Pri pohľade na konanie poniektorých kolegov z brandže sa však nestačí čudovať a vyjadruje jasný nesúhlas.

Tisíce Slovákov len smutne spomínajú na časy, keď sme si mohli zimné mesiace spríjemniť lyžovačkou či rodinným výletom po krajine. Momentálne úraduje covid automat, rozdeľujúci republiku na viac či menej rizikové okresy, pričom prechod medzi nimi je povolený len v špecifických prípadoch.

cestovanie

Napriek tomu sa pomerne často objavujú fotky našich celebrít, predvádzajúcich sa vo Vysokých Tatrách či dokonca na exotických dovolenkách. Je pravdou, že sa určite nechávajú pravidelne testovať na covid-19, avšak herečka Diana Mórová pokladá takéto spôsoby v čase prísnych opatrení za zbytočnú provokáciu.

Nariadenia by mali platiť pre všetkých rovnako

„Ľuďom to na psychike určite nepridá. Preto si myslím, že ľudia, ktorí sú známi, by mali zákazy dodržiavať a ísť príkladom. Treba nájsť spôsob, ako sa stretávať, ale nehovoriť, ľudia, poďte lyžovať. Som zástancom toho, že keď je nariadenie, asi preto, že som dieťa socializmu, tak sa to naozaj snažím dodržať. No a najmä sa nefotím, že panenská príroda a som tu úplne sama. Veď tam by mohli byť všetci. Prečo dráždia takto ľudí, ktorí sú doma? Nerobí to dobre ostatným ľuďom. Ľudí treba v tomto období podporovať, aby sa nezbláznili a aby sme to všetko vydržali,” 51-ročná televízna stálica odsudzuje maniére osobností, aké len zbytočne polarizujú spoločnosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Viem, že už je to veľa mesiacov, ale fotiť sa bez rúšok, ako lyžujem a Maledivy, veď dobre, ale nech to neukazujú. Poznám to aj z hereckých zdrojov. Nerobí to dobrú krv. Keby som mala ísť niekam, tak idem tajne. Nie je dobré ukazovať v tomto čase, že aha, môžem ísť,” porotkyňa známej talentovej šou slávnym ľuďom namiesto pretŕčania sa odporúča tráviť radšej viac času v rodinnom kruhu a nachádzať si príjemné aktivity v rámci domova. Sú to práve ostro sledované osobnosti, ktoré by mali ísť svojim priaznivcom príkladom.

Diana Morova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Luis_magenta, Tvjoj, Pexes.com