Čerstvo zasnúbený milenecký párik Hana Gregorová (63) a jej o polovicu mladší partner Ondřej Koptík, začínajú vážne uvažovať o svadbe a náležitostiach, ktoré s ňou súvisia. To, čo však mladý tridsiatnik požaduje od nastávajúcej nevesty, je viac než morbídne.

Aby Koptík dokázal svetu, že nie je len obyčajný zlatokop, a že si chce Hanu vziať z čistej lásky, rozhodol sa pre spísanie predmanželskej zmluvy. Ak by ste čakali, že po Haninej smrti bude chcieť siahnuť na rodinný majetok, vyvedieme vás z omylu! Slovenská herečka sa rozhodla, že celý majetok odkáže svojim deťom a mladému zajačikovi tak nezostane vôbec nič.

Teda takmer! Jediné, čo po súčasnej vdove Radka Brzobohatého zdedí, bude urna s jej popolom. Skutočne morbídna požiadavka, však? Otázne je, či je táto voľba iba hrou na city alebo svoju staršiu snúbenicu Ondřej Koptík skutočne miluje až za hrob. Ale ako sa hovorí, všetko ukáže čas. Tak nech im to dlho vydrží.

image

Zdroj: ahaonline.cz | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.