Americká herečka Courteney Cox sa síce mihla vo viacerých programoch, no najviac sa do pamätí divákov zapísala ako pojašená Monika z kultového seriálu Priatelia. Hoci od padnutia poslednej klapky ubehlo neuveriteľných 15 rokov, partička šiestich nerozlučných kamarátov sa občasne stretáva dodnes. Inak tomu nebolo ani počas tohtoročného Dňa vďakyvzdania, kedy známa televízna hviezda spolu s dcérou prijala pozvanie od kolegyne Jennifer Aniston. 

Čas sviatočný majú ľudia vo zvyku tráviť s blízkymi, s ktorými sa cítia najlepšie. Seriálové kamarátky Rachel a Monica si k sebe našli cestu i mimo kamier, keďže ich dodnes spája veľmi silné puto.

Jennifer aniston rachel

Aniston teda neváhala zavolať k sebe domov pár kolegov z brandže, medzi ktorými sa ocitla aj 55-ročná tmavovláska s 15-ročnou dcérou Coco Arquette. Obidve kočky si spolu krásne zapózovali, vďaka čomu sa fanúšikovia mohli kochať nad tým, ako mladá slečna vyrástla. Teenagerka v mnohom pripomína slávnu maminu a na svoj vek pôsobí skutočne vyspelo.

Z Coco, ktorej podmanivý pohľad by dokázal i ľady roztopiť, rastie riadna krásavica a zdá sa, že gény sa v tomto prípade nezaprú. Pri pohľade na milú snímku totiž obidve brunetky vyzerajú skôr ako sestry než mama s dieťaťom. Je zjavné, že Courteney sa o svoj mladistvý vzhľad príkladne stará, k čomu bude možno viesť i svoju jedinú ratolesť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika priatelia dcéra

Zdroj: Instagram/Courteneycoxofficial | Foto: Instagram/courteneycoxofficial, friends