Už od prvej časti 12. série Farmy sa Monika Šuleková prezentovala v pozícii sebavedomej kočky, hodnej do voza i do koča. Málokto by tak do prostorekej krásky povedal, že v sebe ukrýva veľmi smutný príbeh.

Každý máme svoje tajomstvá, jedni väčšie, iní menšie. S tými s trpkou príchuťou sa počas pobytu na statku stihlo zdôveriť viacero farmárov. Napríklad vypadnutá Nikol Fridrichová priznala, že krátko pred nástupom na statok jej lekári diagnostikovali epilepsiu. Rebeka Hlavatá zase prekvapila skutočnosťou, že ako 18-ročná absolvovala potrat. Azda najväčšiu ranu má ale za sebou Monika Šuleková.

Počas jedného večera to už brunetka z Rimavskej Soboty nevydržala a rozhodla sa, že Eve Lipovskej odhalí pozadie svojho správania. Ako totiž Monila prezradila, občas jej vraj dlhšie trvá, kým niečo urobí, avšak nie je zlý človek. Za týmto zvláštnym správaním má stáť fakt, že jej zomreli obaja rodičia.

O podnikateľkinom smutnom osude doposiaľ vedeli len Nikol a Mário. Šokovanú Evku teda Monča taktiež poprosila, aby si informáciu o tom, že nemá rodičov, nechala iba pre seba. Blondínka jej následne odprisahala, že určite nikomu nič nepovie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/farma.markiza