Monika Nemčoková privítala hostí z Bez servítky v petržalskej nehnuteľnosti syna Kevina, ktorého označila za muža svojho života. Ako sama povedala, bytík veľmi neprezentuje jej štýl. Ten je totiž založený na metalických farbách a výrazných doplnkoch, ktoré v jej skutočnom hniezdočku rozhodne nechýbajú!

Už od začiatku minulotýždňovej šou Bez servítky bolo jasné, že Monika Nemčoková nebude variť vo svojom, nakoľko žije v Banskej Bystrici a nie v hlanvom meste ani jeho širšom okolí. V akom kráľovstve si podnikateľka Moňa nažíva, tak diváci kulinárskej relácie možnosť vidieť nemali. Zato blondínkini sledovatelia na sociálnych sieťach jej luxusné bývanie veľmi dobre poznajú.

Temperamentná päťdesiatnička miluje extravaganciu a všetko, čo sa nejakým spôsobom trbliece. Určite vás preto neprekvapí, že v jej nádhernom byte v centre mesta, ktorý si sama navrhla, prevládajú lesklé materiály a zlatá farba. V tomto odtieni má nielen doplnky, ale i krásny gauč. A čo dozaista hneď každému udrie do očí, je kozmetický kútik v spálni, kde si Monika netradične umiestnila aj umývadlo.

Majiteľka módneho butiku ukázala fanúšikom tiež priestrannú terasku, odkiaľ má výhľad na Urpín a bystrický Burj Al Arab, ako nazvala vysokú administratívnu budovu, čiernu kúpeľňu či malú kuchynku. V nej by ste však naplnenú chladničku a mrazničku hľadali márne – ako Monika prezradila so smiechom, načo by tam niečo uskladňovala, keď nemá žiadnych stravníkov a býva nad reštauráciou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Prehliadka Monikinho bytu

 

Zdroj/Foto: Instagram/markizamodaitaliana, Joj.sk