52-ročná politička Monika Beňová v 6. mesiaci tehotenstva prekvapila na sociálnych sieťach oznámením o očakávaní bábätka, čo okamžite spustilo mnoho otázok a dohadov o tom, kto by mohol byť otcom princeznej v brušku. Europoslankyňa si súkromie stráži a o 16 rokov mladšieho partnera Ľubomíra Klča až doteraz neukázala. Avšak na najnovšej spoločnej rodinnej fotografii si sledovatelia čerstvej dvojnásobnej mamičky všimli niečo úplne iné ako jeho. 

Spoločné rodinné fotografie pod stromčekom jednoducho patria k Vianociam. Jednu takú si spravila europoslankyňa Monika Beňová a dokonca sa s ňou pochválila aj na sociálnych sieťach, pričom ide o celkom prvú snímku, kde ukázala tvár otca svojej malej princeznej.

Avšak 36-ročný právnik Ľubomír Klčo pri dcérke, ktorú držal v náručí, išiel v očiach fanúšikov političky do úzadia. Všetci si totiž všímali, ako ani nie 2-mesačná Leuška dvíha hlavičku a pozorne sleduje tvár svojho tatka. ,,Krásne Vianoce a Leuška ako pozerá na ocka,“ všimla si jedna z komentujúcich. ,,Bože môj, toto malé srdce už má šatky. A ako hlavičku drží krásne,“ objavilo sa taktiež pod snímkou, kde bábätko v rukách Ľubomíra naozaj hľadí hore.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova