Monika Beňová už pred mesiacmi avizovala ťažkosti, ktoré jej spôsoboval syndróm karpálneho tunela – tento problém tehotná politička riešila rehabilitáciami a ortézou. Teraz sa však objavili nové komplikácie. Europoslankyňa o svojom zdravotnom stave informovala na sociálnych sieťach, a to z nemocničného lôžka.

Monika Beňová je vo veku 52 rokov aktuálne v 35. týždni tehotenstva. Jej prvotné stretnutie s dcérkou Leuškou je už za dverami, no obrovské nadšenie z nadchádzajúceho života sprevádzajú aj zdravotné komplikácie.

,,Ahojte, tak my ideme do cieľovej rovinky. Lea sa má fantasticky a rastie a rastie,” začína na úvod plavovláska, ktorá sa ukázala na sociálnych sieťach v nemocnici. ,,Jej mamča má trochu vyšší tlak a cukor a takéto tie záverečné problémiky, ale zvládame ich. Veľmi sa už na seba tešíme a vôbec, tešíme sa na všetko,” budúca dvojnásobná mamička hovorí s nadšením, hoci svoje dni pred pôrodom trávi na lôžku.

Avšak ani tam Monika nezabúda na prácu a okrem toho, že si čas vypĺňa literatúrou pre mamičky, spomína aj politiku. ,,Blahoželám NR SR k odmietnutiu Záborskej zlomyseľného zákona,” odkazuje kolegom.

Na záver svojho príspevku europoslankyňa presne informuje o tom, ako zdravotné problémy vplývajú na jej telo. ,,Mám vás rada, som obrovská, opuchnutá, zle sa mi dýcha ale som šťastná,” dodáva plná optimizmu.

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova