Dcérka europoslankyne Moniky Beňovej rastie ako z vody. Už onedlho bude mať 4 mesiace, čo so sebou prináša mnohé zmeny, ktoré sa týkajú aj stravovania malej Leušky. Práve prístup političky k jedálničku rozkošnej princeznej sa stal terčom kritiky.

Pred pár dňami sa Monika sledovateľom na sociálnych sieťach pochválila ďalšou snímkou uzlíka šťastia, ktorý jej robí radosť už mesiace. ,,Teším sa, že už od 1. marca bude avatarka moja papať svoju prvú mrkvu,” napísala k fotke Beňová, čo sa jednej z komentujúcich zdalo prehnané.

,,To až tak presne do dátumu dodržiavate, kedy prvú mrkvičku? Mi to pripomenulo kamošku, že malý nemôže banán. Až od polroka, a polroka mal za týždeň. Inak pekný deň,” napísala neznáma nechápavo, načo sa zodpovedná mamička rozhodla odpovedať.

,,Áno, dodržiavam, keďže verím pediatričke,” kritizovaná europoslankyňa svoj prístup vysvetlila, no liberálnejšia dáma sa potrebovala vyjadriť ešte raz a napísala: ,,Ono je to každého vec, ale mne to príde smiešne rátať to na dni, hodiny… Kedy dať niečo. Ak môže príkrm od 5-tich mesiacov a čakať na presný deň, kedy bude mať 5 mesiacov. Ale tak 100 ľudí, 100 chutí. Každý si vychováva podľa seba.” 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova