Europoslankyňa Monika Beňová sa so svojimi viac ako 30 tisíc sledovateľmi na sociálnych sieťach rada delí o radosti zo života rodiča. Avšak niektorí kritici našej politickej scény sa pod jej snímkami z rodinného prostredia často vyjadrujú k súboju lídrov strán SMER-SD a Hlas-SD, čoho má už pracujúca mamička plné zuby.  

V úvode svojho statusu Monika spomína očkovanie, ktoré absolvovala jej dcérka, pričom ide o bežnú detskú procedúru. Ďalej však pokračuje o niečo ráznejšie a slová mieri spomínaným kritikom politického súboja medzi Róbertom Ficom a Petrom Pellegrinim.

,,Robte to na vašich profiloch, nechoďte mi s tým sem. Ja na vaše profily nechodím nadávať na nikoho, respektíve nechodím vám tam písať a komentovať vôbec nič,” uvádza v statuse na Facebooku Beňová, ktorá si chce na sociálnych sieťach udržiavať vzťahy len s fanúšikmi a s nimi rozoberať iba príjemné témy zo života.

,,Toto je moja FAN PAGE, teda v preklade fanúšikovská stránka. Jasné, že môžete komentovať čokoľvek k témam v mojich statusoch, ale také tie prázdne kecy o mojich súčasných a bývalých kolegoch si ventilujte u seba, prípadne na stránkach, kde sú na to zvedaví. Ja nie som,” politička posiela kritikov zo svojich sociálnych sietí preč.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Monika Beňová