52-ročná politička Monika Beňová sa začiatkom novembra stala dvojnásobnou mamičkou. Malou dcérkou Leou sa europoslankyňa na sociálnych sieťach rada pýši, avšak doteraz len krásnymi a hrdými slovami rodiča. Tváričku malej veveričky ukázala len nedávno.

Monika Beňová 1. novembra tohto roku priviedla na svet sekciou svoju milovanú dcérku Leu, pre ktorú mala meno vybrané už dlhšie. Politička si spoločne s mladším partnerom Ľubomírom Klčom malú ratolesť užívajú plnými dúškami takmer dva mesiace a teraz budú po prvýkrát spoločne tráviť aj Vianoce. Mamička má už tie najväčšie chystačky na sviatky za sebou – stromček svieti a domácnosť krásne rozvoniava koláčikmi a vaječným likérom.

52-ročná europoslankyňa si tak rodinnú pohodu vychutnáva v spoločnosti svojej princeznej Ley, s ktorou pridala spoločnú snímku na Instagram a všetci sledovatelia si okamžite všimli jednu vec, a to, že hrdá mamina po prvýkrát ukázala tváričku svojej dcérky. ,,Odhalený váš stred vesmíru,“ upozornila istá komentujúca v českom jazyku.

Hoci ide o pomerne nezaostrenú fotografiu, ľudia sa nad tváričkou malej Leušky nevedeli vynadívať. ,,Krásny záber pre pohladenie duše. Leuška! Aké je to krásne dievčatko s baculatými líčkami,“ uviedla k príspevku jedna zo sledujúcich, ku ktorej sa pridali desiatky ďalších obdivovateliek malého uzlíka v náručí vysmiatej mamičky. ,,No konečne, Monika! Nádherné bábätko. To ste nám dali darček k Vianociam. Potešili ste ma,“ priznáva neznáma. ,,Jej, to je krásne, bábätko! Deti sú boží dať a treba si ho vážiť!“ opísala trefne ďalšia dáma.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova