Europoslankyňa Monika Beňová sa pár dní na sociálnych sieťach neozývala. Dôvod je, žiaľ, vážnejší, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Jej rodina, a to vrátane ročnej dcérky Leušky, sa nakazila vírusom Covid-19.

Známa mamička vážnosť situácie vo svete nebrala na ľahkú váhu a na Instagrame prezradila, že sú s partnerom po vakcinácii proti nevyspytateľnej nákaze. Nanešťastie, koronavírus si našiel cestu aj k nim domov.

,,Pekný večer, hlásime sa po dvoch dňoch. Covidujeme totiž všetci traja, žiaľ. Maťo to už má pomaly za sebou,“ píše v úvode slovenská politička, ktorá poodhalila, ako je na tom zdravotný stav mladšieho priateľa Ľubomíra Klča i malej princeznej.

,,Leuška začala včera. Zvláda to dobre, trošku teplotka a soplík. Dúfame, že to aj tak ostane. Statočné dievčatko. Ja som bez príznakov, môj partner s horúčkami štyridsiatkami a kašľom a slabosťou, tak mám “službu” 24/7,“ prezrádza na sociálnych sieťach Monika.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Neviem, ako dlho to potrvá. Sme zaočkovaní, no stalo sa. Znášame to však racionálne, aj keď to je, minimálne u Ľuba, vážnejšie, ale drží sa tiež statočne. Tak sa držte aj vy všetci. Naozaj to nie je chrípočka,“ uzavrela Beňová. Prajeme veľa síl a skoré uzdravenie!

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova