Tehotenstvo uznávanej europoslankyne Moniky Beňovej mnohých ľudí poriadne zaskočilo. Prominentná dáma napriek všetkému žiari šťastím a krátko po 50-tke si požehnaný stav naplno užíva. Politička privedie potomka na svet len pár mesiacov po tom, ako sa to podarilo jej skoro rovesníčke, moderátorke Erike Judínyovej – čo na zaujímavú novinku hovorí ona?

Koncom mája sa do skupinky novopečených mamičiek zaradila markizácka moderátorka Erika Judínyová, ktorá v 49 rokoch porodila o desať rokov staršiemu manželovi Štefanovi Skrúcanému dcérku Ellu. Podobného scenáru sa zjavne dočkáme aj v prípade poslankyne Europarlamentu, tá má ale budúcnosť plánovať s výrazne mladším partnerom.

judinyova skrucany

Nech je ako chce, faktom ostáva, že Monika Beňová bude mať v čase pôrodu 52 rokov a práve z toho dôvodu musela absolvovať viacero preventívnych vyšetrení s cieľom vylúčiť možné riziká. Zdá sa ale, že všetko prebieha v najlepšom poriadku, keďže brunetka si už stihla veselo zapózovať s ružovými dupačkami, naznačujúc očakávanie dievčatka.

Hviezda relácie Smotánka už presne vie, s čím môže budúca dvojnásobná mamina na sále počítať, vrúcna reakcia preto na seba dlho čakať nenechala. ,,Som z toho milo prekvapená. Veľmi jej to prajem, nech si to užije. Je to krásne,” Judínyová tehuľku plne podporila, dávajúc jasne najavo, že príchod bábätka v pokročilejšom veku nemusí pre ženu predstavovať vôbec žiadnu prekážku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Beňová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, Tvjoj, Facebook/Monika Beňová