Krásna speváčka Monika Bagárová, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala vďaka šou Česko Slovensko hľadá Superstar, patrí medzi najkrajšie a najpopulárnejšie osobnosti súčasnosti. Mladá brunetka iba prednedávnom prekonala rozchod so svojim americkým priateľom a ako sa zdá, opäť jej v brušku lietajú motýle. Monika sa totiž zamilovala do slovenského hudobníka!

Aj keď sa už v ich prípade skloňovalo slovo ,,svadba“, nie je to tak dávno, čo sme vás informovali, že česká módna ikona Monika Bagárová ukončila vzťah so svojim priateľom z Americky. Krásna speváčka a podnikateľ sa rozišli kvôli skutočnosti, že ani jeden z nich by nedokázal dlhodobo žiť v krajine toho druhého. Monika sa napriek zlomenému srdcu rozhodla zahnať žiaľ pri tvorbe nového albumu, no ako sa zdá, opäť ju zasiahla láska.

Ak by ste si mysleli, že sympatická čokoládka tentokrát zahorela citom k ďalšiemu Američanovi či Čechovi, ste na omyle. Momentálne to totiž vyzerá, že Monča podľahla hudobníkovi zo Slovenska, ktorý jej úplne pomotal hlavu i srdce. Speváčka jeho totožnosť zatiaľ neprezradila, no pre český Blesk sa vyjadrila aspoň nasledovne: „Je to super krásny človek s veľkým srdcom a som po jeho boku šťastná.“ Nuž, čo myslíte, kto sa skrýva za týmto rúškom tajomstva? :)

PS: Monika publikovala na svojom Insta fotku s heštegom #love. Myslíte, že ide o jej nového priateľa? :)

Foto: Instagram | Zdroj: Blesk.cz