V poslednej dobe sa začalo medzi fanúšikmi Moniky Bagárovej šepkať, že jej láske s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom odzvonilo. Už v apríli tohto roku atraktívna mamička ročnej dcérky vysvetľovala, že otecko nie je po ich boku z pracovných i rodinných dôvodov, kvôli ktorým musel na dlhšie vycestovať do Uzbekistanu. Avšak ani po jej vyjadrení chýri o rozchode neutíchli. 

Len prednedávnom sa kvôli otázke odlúčenia známej českej dvojice rozhorčila sestra obľúbenej speváčky Natália, ktorá špekulácie o ukončení vzťahu rodičov ročnej Ruminky vyvrátila. Portál Extra.cz však kontaktoval aj úspešného športovca.

monika bagárová

,,Nech sa ľudia radšej starajú o svoj život. Že nepridávam spoločné fotky? Som športovec, a tak neviem, prečo by som mal na svoj Instagram dávať svoje súkromie. My sme s Monikou spokojní a o život ostatných sa nezaujímame. O súkromie sa nechcem deliť,“ zveril sa českému portálu urastený fešák, ktorý si myslí, že o ich rozchode mala napovedať práve jeho „nerodinná“ aktivita na sociálnych sieťach.

A hoci podľa jeho slov vyzerá byť všetko v úplnom poriadku, po viac ako dvoch rokoch vzťahu a spoločnej dcérke je svadba hudbou budúcnosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Moniku som o ruku zatiaľ nepožiadal. Všetko má svoj čas,“ uviedol otvorene partner porotkyne SuperStar, ktorý sa do chomúta nasilu neženie.

Monika Bagárová s rodinou

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika