Monike Bagárovej ide v posledných mesiacoch karta. Nielenže prednedávnom rozbehla vlastnú kolekciu oblečenia, ale stále sa úspešne venuje aj hudobnej kariére. Len pred mesiacom vydala nový klip v spolupráci s Matějom Vávrom, no ďalší singel na seba taktiež nenechal dlho čakať. Tentokrát si na spoluprácu prizvala slovenského rapera Ega!

Monikin priateľ musí byť naozaj tolerantný, keďže na ňu z ďalekého New Yorku nemôže dohliadať. Po boku krásnej speváčky sa neustále striedajú sympatickí mladí muži, ktorí preňho môžu byť veľkou konkurenciou. Monika je však profesionálka a vždy ide len o vzťahy čisto pracovné. Posledná spolupráca s raperom Egom priniesla ovocie v podobe skladby ,,Neriešme”. Je to ten typ hudby, ktorý sa hodí na dlhú cestu autom so stiahnutými oknami či strechou, kedy máte vietor vo vlasoch a úsmev na tvári. Singel je naozaj príjemný, klip nevšedný a zaujímavý. Určite odporúčame pozrieť! :-)

Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.