Mladá, krásna, úspešná a zaľúbená. Tak by sme mohli v skratke opísať českú speváčku Moniku Bagárovú, ktorá žne hudobné úspechy doma i v zahraničí. V súčasnosti sa dostáva do povedomia ľudí predovšetkým vzťahom ku svojmu americkému priateľovi, ktorý je nemálo medializovaný, no v súčasnosti prenikli do sveta aj informácie, že krásna speváčka nahráva svoj druhý album. Prvý s názvom ,,Shining“ uzrel svetlo sveta ešte v roku 2011!

V tomto roku sa jej podarila hudobná spolupráca so slovenským raperom Egom, bývalým superstaristom Denisom Lachom či priateľom Celeste Buckingham, českým spevákom  Matejom Vávrom. Ako sa zdá, českej speváčke Monike Bagárovej ide karta a z každej spolupráce vznikne obľúbený singel, ktorý má úspech v Čechách, ale i na Slovensku.

Monika však priznala, že sa pokúša preraziť aj v hudobnom svete za veľkou mlákou a dopomáha jej v tom americký priateľ, ktorý jej nahrávky posunul hudobnej manažérke. Speváčka v talkšou Karla Šípa ,,Všechnopárty“ na Českej televízií neskrývala z následného osobného stretnutia s manažérkou nadšenie: ,,Dohodla mi zmluvu s japonskou nahrávacou firmou, hudba vznikala v Rumunsku a klip sme nakrúcali v Španielsku,“ uviedla Monika, ktorá so smiechom dodala: ,,A to som cigánka z Brna!“ Fanúšikovia tejto hudobnej hviezdičky sa pravdepodobne majú na čo tešiť. Monika okrem toho priznala, že pre amerických občanov je omnoho atraktívnejšia, keď povie, že je rómka, ako keď povie, že je Česka: ,,Keď v Amerike poviem, že som Češka, nie je to pre nich nič moc. Ale keď poviem Gipsy (Rómka), je to pre nich zaujímavé,“ dodáva. V každom prípade, táto americko-česko-rómsko-rumunsko-španielsko-japonská spolupráca môže stáť za to. Aj my sme už zvedavé!

 

 

 

 

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram | Video: Youtube