V nedeľu ľudia zažali prvú sviecu na adventnom venci, čo jasne značí, že sú tu čoskoro vianočné sviatky. A i keď si mnoho osôb necháva výzdobu stromčeka až na Štedrý deň, sú tiež takí, ktorí si svetielka radi užívajú o niečo dlhšie. Aj Monika Bagárová už premenila svoj domov na zimnú rozprávku, čo sa ale niektorým jej sledovateľom nepáčilo, pričom im vadil ešte jeden detail.  

,,Tak my sme doma pripravení na najkrajšie obdobie v roku a to je pre mňa vianočné,” napísala na sociálne siete známa speváčka Monika Bagárová k sérii fotiek, kde je vidieť, ako krásne skombinovala bielu, zlatú a striebornú farbu a vďaka tomu premenila svoj domov na vianočnú rozprávku. A hoci by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že v tomto prípade nie je čo kritizovať, opak je pravdou.

,,Nevedela som, že už je 24.12. Tie darčeky pod stromom, to je moc teda. Je to krásne, o tom žiadna, ale tak skoro? Nie je to škoda? Čo vytasíte na Štedrý večer? Každý, nech si robí po svojom, ale toto nás doma neučili,” vyjadrila názor jedna zo sledovateliek k príspevku kreaktívnej brunekty, ktorá sa na kritiku výzdoby rozhodla reagovať. ,,Ja sa vždy tak teším, že to chcem mať doma pripravené skôr, užívať si tú atmosféru a tešiť sa na Štedrý deň,” odkázala obľúbená kráska.

Našli sa aj osoby, ktorým nevadila skorá výzdoba a zabalené darčeky pod stromčekom, ale prílišná dokonalosť. ,,Je to tak perfektné, až to pôsobí dojmom montáže na fotku. Nevidím a necítim tam nič skutočné, rodinné, žiadne teplo domova,” napísala na margo vianočných dekorácií fanúšička – tá má v jednom pravdu. Monikina výzdoba je naozaj perfektná a dokonalá!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika