Množstvo známych osobností s fanúšikmi na sociálnych sieťach zdieľa aj svoje súkromie, rodinné fotografie a chvíle s partnerom. Avšak Monika Bagárová a jej priateľ Makhmud Muradov sa v poslednej dobe podobných príspevkov stránia, čo zapríčinilo početné špekulácie o ich rozchode. 

Chýri o ukončení vzťahu mladých rodičov ročnej Rumie sa tiahnu už od apríla, kedy MMA zápasník z rodinných a pracovných dôvodov odletel do Uzbekistanu. Obľúbená speváčka zvedavým fanúšikom vtedy vysvetlila, prečo otecko netrávi čas s milovanými babami, no dohady a konšpirácie aj tak neutíchli.

Prednedávnom sa k tejto téme vyjadrila aj sestra Moniky Bagárovej Natália, ktorá sa rozhorčila a ľuďom poradila, aby sa starali o seba. No taktiež sa vyjadrila, že dvojica je šťastná a funguje v harmonickom vzťahu, pričom k údajnému rozchodu povedal svoje aj Makhmud. Avšak ľudia sa stále domnievajú, že dvojica tají odlúčenie. Teraz konečne prehovorila atraktívna mamička. 

bagarova

,,Priatelia, mediálne prebehla správa, že sme sa s Machem rozišli. Prosím vás, nerozišli sme sa. Aj keď na našich Instagraoch nevidíte náš spoločný čas, náš spoločný život, ako bolo u mňa zvykom. Z určitých dôvodov som sa proste rozhodla to trošičku obmedziť. Sme stále rodina. Do nového domu sme sa presťahovali spoločne,“ prezradila zamilovaná kráska. Tá taktiež dodala, že chvíle bez priateľa sú nesmierne ťažké.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Máme tátu často na cestách z pracovných aj rodinných dôvodov. Asi chápete, že sú veci, ktoré patria do rodinného kruhu a nie je vhodné ich zdieľať s verejnosťou. Ďakujem za pochopenie! To je koniec hlásenie z môjho veľmi osobného života. A áno, je nám smutno a nie je to jednoduché. Hlavne, že sme všetci zdraví a milujeme sa, po dlhej dobe sa otvorila fanúšikom porotkyňa SuperStar.

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika