Monika Bagárová sa spolu s partnerom už pár mesiacov tešia z dcérky Rumie. A síce si mamička s oteckom užívajú rolu rodičov naplno, ako býva zvykom, ich život sa úplne zmenil. Obľúbenú speváčku však nedávno z jej rutiny vytiahol najlepší kamarát – a že to bola veľká radosť!

Nie je žiadnym tajomstvom, že si počas SuperStar našla Monika Bagárová a Jan Bendig k sebe cestu. Ich blízke priateľstvo je očividné z každého spoločného momentu, či už v súkromí, alebo na pódiu.

Nakoľko ale známa česká interpretka trávi aktuálne najviac času doma zo svojím priateľom Makhmudom Muradovom a malou princeznou Rumiou, ktorá na svet prišla koncom mája, s dobrým kamarátom Jankom sa už nejakú chvíľu nestretla.

Monika Bagarova Jan Bendig

,,Dnes sme spolu po dlhej dobe strávili celý deň aj napriek tomu, že sme susedia. Niekedy sa poriadne nevidíme celé dni, aby sme mohli o všetkom pokecať, alebo niekam vyraziť,” tmavovláska začína svoj príspevok na sociálnych sieťach, kde priložila aj veľmi milú fotografiu seba, Rumie, Janka a dvoch rozkošných psíkov. ,,Máme teraz každý úplne iný lifestyle, ale stále sme najlepší kamaráti a sme tu jeden pre druhého,” opisuje silné puto medzi nimi.

Aj keď SuperStaristi pohromade často nie sú, Monika Janka s partiou aspoň sleduje pri príprave ich série videí na YouTube, ktorá nesie názov ĎÁBELSKÉ CIKÁNKY. ,,Ja vždycky pozerám cez okno, keď sa natáča seriál a som k dispozícii, keď je treba požičať nejaká kabelka a tiež chlapcom dosť závidím, že niekedy spia do 1 poobede. To si väčšinou pokecám pri raňajkách s Koudym,” hovorí o psíkovi.

Okrem krásnej fotky a pár úprimných slov rodáčka z Brna na Instagram pridala zopár vtipných videí, kde sa jej dobrý priateľ snaží uspať dvoch štvornohých miláčikov alebo následne hovorí na malú Ruminku, ktorá z neho doslova nevie spustiť zrak. Veď sa pozrite samy!

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika