V máji to už bude rok, čo Monika Bagárová vymenila kariéru speváčky za život mamičky na plný uväzok. S tým súvisia mnohé viac či menej vážne rozhodnutia a na jedno z nich sa česká kráska nedávno podujala. Vďaka tomu na jej dcérke Rumii pribudli nové ozdoby.

Mamičky, ktoré vychovali, respektíve ešte stále vychovávajú dcéry, veľmi dobre poznajú dilemu ohľadom náušničiek. Kedy, kde, ako – to sú otázky, aké trápia ženy po tom, čo na svet privedú malé princezničky. Speváčka Monika Bagárová sa rozhodla, že Ruminke nechá prepichnúť úšká ešte ako bábätku.

,,Nebolo to vôbec tak hrozné, ako som si myslela, preto som to, samozrejme, odkladala, pretože som ju nechcela trápiť a bála som sa, že bude strašne moc plakať. Nakoniec to zvládla strašne krásne, plakala iba desať sekúnd a potom sa smiala a bola zas veselá,pochválila sa celebritná mamina, ktorá v tom však dcérku nenechala samú.

,,No a ja som sa rozhodla, že si teda tiež pichnem a mám takto jednu a máme to tak spolu na pamiatku, napísala na Instagram nadšená brunetka, prikladajúc aj prvé zábery s novými náušničkami. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika