Je mladá, krásna, úspešná a obľúbená. Česká speváčka Monika Bagárová žne úspech nielen v rodnej krajine, ale aj za veľkou mlákou, kde si rada užíva na prestížnych udalostiach. Aj keď si prednedávnom prešla rozchodom so svojím priateľom, nerozhádzalo ju to a vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým!

Monika Bagárová zažiarila prvýkrát v speváckej súťaži Superstar, no po skončení rozbehla svoju hudobnú kariéru naozaj naplno. Striedavo žila v Českej republike a v Amerike, kde mala svojho priateľa, s ktorým sa, žiaľ, už rozišla. Krásna speváčka sa zúčastnila na prestížnom Československom plese, kde všetkých očarila a zároveň prekvapila výberom svojich šiat. Čierne šaty pochádzajú z diele Dior a odhaľujú viac než zakrývajú. Monika však s nimi zožala veľký úspech a fanúšikovia na sociálnej sieti jej výzor vychválili do nebies. Treba uznať, že mladá speváčka je nádherná žena a môže si dovoliť obliecť na seba naozaj čokoľvek.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.