Na Prvý sviatok vianočný Monika Bagárová oznámila fanúšikom smutnú správu o rozchode s Makhmudom Muradovom. Taktiež napísala, že sa na nejaký čas z virtuálneho sveta stiahne. S verejnosťou tak obľúbená speváčka nekomunikuje, avšak pre portál Extra.cz spravila výnimku.

O očarujúcej porotkyni SuperStar je známe, že je rodinne založená. A hoci sa od rodičov odsťahovala, trávi s nimi maximum času. Aj to je dôvod, prečo sa Monika Bagárová koncom leta rozhodla investovať do pozemku neďaleko jej rodného Brna.

Ako česká kráska prezradila pre Extra.cz, podpísanie zmluvy prebehlo ešte v čase, keď s Makhmudom Muradovom tvorili pár. ,,S Machom sme sa rozišli pred necelým mesiacoom. Pozemok som kúpila, pretože staviam spoločne s rodičmi dom, kde budem mať svoje nahrávacie štúdio a kde bude mať do budúcna Ruminka svoje zázemie, keď začnem poriadne koncertovať a pracovať,“ uviedla.

Monikin bývalý partner, samozrejme, o všetkom vedel. ,,Je to investícia a budúcnosť, tak ako Mach rovnako kupuje a investuje v Uzbekistane,“ brunetka sa vyjadrila k pozemku za 5,5 milióna korún, čo je v prepočte 224-tisíc eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika