Speváčke a porotkyni Superstar Monike Bagárovej sa TO už blíži… Termín pôrodu, na ktorý sa veľmi teší, totiž má tento mesiac a sama dokonca nevie, či ešte stihne byť prítomná na živých finálových kolách speváckej súťaže. Aby mala na toto krásne obdobie nejakú hmotnú spomienku, rozhodla sa vôbec prvýkrát s bruškom predstúpiť pred objektív umeleckého fotografa. Aký je výsledok? 

Väčšie bruško už mať nebude. Niektoré ženy si počas posledných pár týždňov nechávajú urobiť sadrový odliatok bruška, iné si zas volia zvečnenie na plátne, ďalšie si objednajú profesionálneho fotografa. Pre poslednú možnosť sa rozhodla aj Monika Bagárová, ktorá krásu svojho stavu podčiarkla farebnými kvetmi a nevinnými bielymi šatami, pôsobiacimi takmer až ako svadobné.

„To bol ale krásny deň! Moje prvé tehotenské fotenie, ktoré som si od začiatku až do konca naozaj veľmi užila,” pochválila sa tmavovláska na sociálnej sieti a pridala poďakovanie celému tímu ľudí, ktorý sa o ňu staral a skrášľoval ju. „Predsa len som už vo finále a napríklad členky už nemám žiadne,” priznala úprimne. „Poznáte to, tehuľky!”

Výsledné fotografie

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika