Talentovaná a krásna česká speváčka Monika Bagárová spoločne s dcérkou Ruminkou prijala pozvanie známeho zabávača Jana Krausa do jeho ostrosledovanej talkshow, kde sa spoločne porozprávali nielen o športe, ale aj plastikách. Toto o sebe atraktívna brunetka prezradila!

Speváčka Monika Bagárová nepochybne patrí medzi tie najkrajšie česko-slovenské dámy, no pravdou je, že za jej zjavom nestojí veľa námahy, ale dobrá genetika. Dokonca sa vyhýba aj športu, hoci má doma MMA zápasníka Makhmuda Muradova, s ktorým má dcérku Rumiu.

Monika Bagárová s rodinou

,,Veľa jem, ale necvičím,“ prezradila v českej talkshow Jana Krausa, ktorý s humorom konštatoval, že ženy majú dnes mnoho možností, ako si vymeniť „náhradné diely“ aj bez väčšej námahy. Na to sa porotkyňa SuperStar a mamička malej Rumie rozhodla zareagovať.

,,Tak to môj prípad určite nie je… Viete čo? Vrásky patria k človeku a sú krásne. Naozaj je to krásna záležitosť a, samozrejme, že my ženy chceme byť upravené, pekné a starať sa o seba, ale nemusí to byť vždycky tak, že žena chodí na nejaké veľké úpravy,“ vyjadrila sa kráska v TV, kde zavítala aj so svojou dcérkou. Celý rozhovor nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube – Show Jana Krause | Foto: Instagram/bagarovamonika