Nevyšiel ani druhý pokus… Obľúbená speváčka Monika Bagárová na sklonku víkendu oznámila fanúšikom na Instagrame to, čo určite nečakali. Vzťah s otcom dcérky Rumie prišiel do definitívneho konca.

Krátko po tom, čo česká kráska počas minuloročných vianočných sviatkov informovala sledovateľov na sociálnych sieťach o rozchode s Makhmudom Muradovom, sa situácia zvrtla a celebritný párik s dcérkou Rumiou tvorili opäť šťastnú rodinku. Žiaľ, po štyroch mesiacoch išla dvojica od seba.

,,Chcela by som Vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby…,“ šokovala Monika v nedeľu večer na Instagrame. Ako ďalej prezradila, s Ruminkou sa sťahujú do nového domu, čím štartujú ďalšiu životnú etapu so speváčkinou rodinou. Fanúšikov známa brunetka upozornila, že si tentokrát žiadnu pauzu nedáva.

,,Toto sú informácie, ktoré som vám chcela povedať. Ostatné veci, dôvody zostávajú v našm súkromí. Pretože je to slušné a patrí sa to,“ uzavrela čerstvá slobodná mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika