Život obľúbenej speváčky Moniky Bagárovej a úspešného zápasníka Makhmuda Muradova sa koncom mája nadobro zmenil, keď do ich rodiny vstúpila čistá duša novorodenca, a to ich prvorodená dcéra Ruminka. Nakoľko sa dievčatko vypýtalo na svet o niečo skôr, ako bolo naplánované, svoju kariéru na televíznych obrazovkách odštartovalo vo veľkolepom vysielaní finálového kola speváckej súťaže SuperStar, kde v porote sedela jej slávna maminka. Avšak od tej doby sme sa na pódiu a obrazovkách so sympatickou interpretkou nestretli. Ako dlho bude trvať jej materská dovolenka?

Monika Bagárová si pred rokmi svojou účasťou v súťaži SuperStar našliapla na nádhernú hudobnú kariéru. Vďaka tomuto jej počinu sa stala neodmysliteľnou súčasťou česko-slovenského šoubiznisu a fanúšikovia si zvykli na jej pravidelné vydávanie piesní a účinkovanie na pódiách.

Monika Bagarova Jan Bendig

Proces produkovania hitov sa pozastavil vďaka radostnej udalosti, keď sa 27. mája Monike Bagárovej a Makhmudovi Muradovi narodila dcérka Rumia. Hoci odvtedy neprešli ani dva mesiace, v dnešnej uponáhľanej dobe je už často zvykom, že sa maminy z materskej dovolenky do práce presunú o niečo skôr ako kedysi. ,,Premýšľam, kedy sa zasa vrátim do pracovného módu, kedy ma opäť uvidíte na pódiu,” sympatická bruneta začala svoj príspevok na Instagrame.

,,Zatiaľ si užívam materstvo na 100% so všetkým,” tmavovláska opísala svoje pocity z novej skúsenosti starostlivosti o malý uzlík šťastia. Pôjde tak na úkor výchovy Rumie kariéra bokom? ,,Všetko ostatné počká a verím, že aj vy počkáte na mňa. Príde čas, kedy sa budeme na pódiu stretávať určite aj s Ruminkou. Minimálne si príde zatancovať a občas vám na koncertoch zamávať a pozdraviť vás,” uviedla Monika, ktorá má priority jasne určené a fanúšikom na záver odkázala, aby nezabudli, čo je v živote naozaj dôležité.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika