Monika Bagárová a jej partner Makhmud Muradov sa už od konca mája tešia z prírastku, a to malej princeznej Rumie, ktorá novopečenú maminku zamestnáva na 100%. A keďže rodinné putá sú u obľúbenej speváčky naozaj silné, jej blízki trávia hromadu času u nich doma. Neprekážajú partnerovi tmavovlásky z Brna neustále návštevy?

Kariéra obľúbenej speváčky, ktorá je autorkou hneď niekoľkých hitov, išla bokom, keď 27. mája priviedla na svet prvé vysnívané dieťatko. To dostalo nezvyčajné meno po svojej babičke z otcovej strany, Rumia.

A hoci od pôrodu Moniky Bagárovej prešli viac ako dva mesiace, od maličkej sa kráska nemá v pláne odpútať ani na najmenšiu chvíľu. Aktuálne si materstvo užíva plnými dúškami s podporou celej rodiny, pričom na jej instagramovom profile sme denne svedkami návštev, ktoré robia mladej mamičke a jej dcérke spoločnosť.

Monika Bagárová má odkaz

,,Nevadí priateľovi, že je u vás neustále tvoja rodina? Mne by to asi vadilo mať ich tam tak často,” jedna z Monikiných fanúšičiek využila možnosť na dotazy a neváhala jej položiť pomerne odvážnu otázku.

,,A to je vec, ktorú nikdy nepochopím pri niektorých rodinách alebo pároch. Veď rodina je najviac! Spoločne si užívame bábätko, pomáhame si a máme krásne vzťahy. Je to základ,” Monika opísala svoje pocity, neskrývajúc rozhorčenie nad názorom, že prítomnosť príbuzných by mala byť takpovediac limitovaná.

A čo na to hovorí jej partner Makhmud Muradov? Neprekáža mu to? ,,Nevadí. Je rád, že sú tu s nami. Hlavne teraz, keď má prípravu a maká na ďalší zápas,” uviedla šťastná a hrdá polovička známeho MMA zápasníka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika