Konšpiračné teórie o očkovaní sú tu s nami už od počiatku internetu. Uznávači kontroverzných názorov, podľa ktorých ide o negatívny vplyv na vývin detí, o sebe radi nechávajú počuť. Prvú očkovaciu skúsenosť má za sebou aj Monika Bagárová so svojou dcérkou Rumiou, čo nepochybne rozdelilo speváčkiných fanúšikov na dva tábory. Koľko z nich sa o zdravie malej princeznej obáva?

Ako jedna z najsledovanejších mamičiek Česko-Slovenska sa Monika Bagárová s fanúšikmi delí o všetky zážitky z pracovného a aktuálne hlavne súkromného života. Jej profil na sociálnej sieti je tak plný rozkošných fotografií dcérky Rumie, ktorú na svet priviedla koncom mesiaca máj.

Návšteva lekára za účelom očkovania už raz patrí k životu a nevyhla sa mu ani Monika s Ruminkou. A hoci mnoho rodičov zastáva názor, že sú vakcíny nepotrebné a život ohrozujúce, obľúbená speváčka sa rozhodla, že jej dievčatko podstúpi aj nepovinné očkovanie proti pneumokokom, ktoré ohrozujú hlavne kojencov.

Monika Bagárová dcéra

Pri tejto príležitosti si tmavovláska z Brna vyžiadala aj názor svojich sledujúcich na Instagrame. Ako to dopadlo? Sú fanúšikovia českej interpretky za alebo proti očkovaniu? ,,Čítam vaše rady, názory a príbehy. Povedala by som, že 90% z vás je za očkovanie. Ďakujem! Som rada, že vás tu mám. Určite mi to pomohla lepšie sa rozhodnúť,” uviedla sympatická hitmakerka na sociálnej sieti, z čoho sa dá jasne usúdiť, že vedomosti ľudí o tejto problematike sa z roka na rok zlepšujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika