Ten čas ale letí! Monika Bagárová sa viac ako dva mesiace hrdo teší zo statusu mama, ktorou sa stala len pár dní pred veľkolepým finále šou SuperStar, kde účinkovala ako porotkyňa. To znamená, že obľúbená kráska má za sebou už aj náročné popôrodné obdobie, takzvané šestonedelie. Ako ho hodnotí?

Šestonedelím, čo je obdobie, kedy sa ženám regeneruje telo po pôrode, si musí prejsť každá matka. Okrem toho sa počas týchto nesmierne náročných dní mamičky zoznamujú s novými povinnosťami, s čím sa spájajú rôzne pocity. Svoje o tom vie aj česká speváčka Monika Bagárová.

,,Šestonedelie za nami, to bola fuška. Plač, neistota, strach z toho, že nezvládnem k Ruminke v noci vstávať, je preč. Už sa poznáme,” priznala otvorene krásna brunetka, tvrdiac, že si pomaličky zvyká na nedostatok spánku a vraj ani nebýva tak unavená ako v začiatkoch.

,,Vždy som vedela, že najdôležitejšie v živote je zdravie, teraz u Ruminky si to uvedomujem omnoho viac. Čo viac si môže mama priať než zdravé spokojné dieťatko?” pýta sa Monika, pričom odpoveď pozná každý milujúci rodič. Okrem toho si úspešná SuperStaristka myslí, že nie je nič, čo by ženy nezvládli a my musíme len súhlasiť! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika