Keď produkcia televízie Markíza oznámila verejnosti, koho môžu v najnovšej sérii Superstar očakávať v porotcovských kreslách, mnohí ľudia zostali zarazení. Okrem Paľa Haberu, ktorý je v súťaži od samého začiatku, totiž ostatné tváre vyvolávali množstvo otázok. Najviac zo všetkých prekvapila práve ženská časť poroty zložená zo speváčky Moniky Bagárovej a herečky Patrície Pagáčovej. Češky najnovšie priznali, že ani im spočiatku nebolo všetko jedno. 

V rolách porotkýň sa speváčka, ktorá začínala v Superstar, a herečka známa zo seriálu Ulice (český formát s viac ako 3860 dielmi vysielaný od roku 2005) ocitli vôbec prvýkrát v živote, je to teda pre ne celkom nová skúsenosť. Svorne však tvrdia, že si miesto hodnotiacich užívajú, hoci začiatky neboli vôbec jednoduché.

„Prvý deň som mala trému zo všetkého – z kolegov, z ľudí, ktorí prídu, aby som vedela, čo mám povedať, aby som sa neopakovala, z režiséra… Z celého tímu vlastne,“ priznala v rozhovore Monika Bagárová, pričom ale dodala, že v súčasnosti sa už so svojou pozíciou zžila a cíti sa skvele.

Ako porotkyňu speváčku mnohí spochybňovali práve pre nedostatok skúseností v hudobnom priemysle – vydala dosiaľ dva albumy Shining (2011) a Flashback (2017). Tí, ktorí ju na porotcovskom mieste vidia radi, zas tvrdia, že je skvelé, že začínala rovnako ako aktuálne nádejné talenty. Fakt, že sama mala z „opačnej strany pódia“ snáď rovnakú trému ako pred jedenástimi rokmi, však priznala prvýkrát.

O podobných pocitoch sa zmienila aj herečka Patrícia Pagáčová, ktorá však tiež tvrdí, že s každým jedným hodnotením je všetko ľahšie. Nie vždy si je ale istá tým, čo povedať – niekedy vraj dokonca zvažuje, či sa jej dané číslo páčilo alebo nie a miesto na to, aby s kritikou či pochvalami začali, prenecháva radšej tým, ktorí sa hudbe rozumejú viac. Celý rozhovor s porotkyňami si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/bagarovamonika, TV Markíza