Monika Bagárová je šťastná to žena, ktorá si na seba môže obliecť naozaj čokoľkvek a bude vyzerať skvele. A keď sa obľúbená speváčka hodí ešte aj do gala, všetci na nej môžu oči nechať!

Pražská O2 Arena má za sebou dva spomienkové koncerty s názvom Pocta Karlovi Gottovi, v rámci ktorých odzneli najváčšie hity československej legendy. Okrem speváčky Dary Rolins, ktorá si s Maestrovou dcérou Charlotte Ellou zaspievala duet Zvonky štěstí, na pódiu zažiarila aj ďalšia očarujúca kráska Monika Bagárová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Známa porotkyňa televíznej šou Superstar, v ktorej pred rokmi ešte ako tínedžerka rozbiehala hudobnú kariéru i ona, naplnenú halu rozoznela pesničkou Léta prázdnin. Mamička dvojročnej dcérky Rumie na vzácnu udalosť zvolila nádherné šaty z dielne šikovných súrodencov Nikoly a Jakuba vystupujúcich pod značkou Poner.

Dlhá biela róba s decentným výstrihom s razporkom odhaľujúcim nohu sadla Monike ako uliata. Zároveň treba uznať, že se*y outfiitom by určite nepohrdla ani žiadna odvážnejšia nevesta, ktorá by v ňom mohla vykročiť k oltáru alebo sa iba po polnoci vlniť v rytme hudby.

Moniku v bielej róbe si môžete pozrieť — TU —

Monika Bagárová – Léta prázdnin

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika, YouTube