O pár hodín vypukne na obrazovkách televízií Markíza a Nova dlho očakávané finále speváckej šou SuperStar. Ako vieme, kreslo porotkyne Moniky Bagárovej bude prázdne, avšak speváčka sa divákom prihovorí aspoň prostredníctvom videohovoru. Ten už ale absolvuje v pohodlí domova, kde dnes dievčatá po príchode z pôrodnice privítala ich milovaná rodina naozaj vo veľkom štýle.

V stredu dopoludnia sa obľúbená speváčka a aktuálne i porotkyňa televíznej šou SuperStar Monika Bagárová a jej partner MMA zápasník Makhmud Muradov stali šťastnými rodičmi svojho prvého dieťatka. Krásna dcérka, o ktorej tváričku sa krátko po pôrode neváhali obaja podeliť s fanúšikmi na sociálnych sieťach, dostala netradičné meno Rumia, aké nosí aj jej starká z Tadžigistanu.

V tejto chvíli sa už dievčatá nachádzajú doma v kruhu najbližších, ktorí pre ne pripravili naozaj prekrásne prekvapenie. Rodina a kamaráti sa postarali o to, aby sa maličká Rumia so známou maminou cítili ako skutočné hviezdy – veľký transparent či dokonalá výzdoba v ružových farbách by rozhodne dojali každú novopečenú mamičku.

,,Home sweet home (domov sladký domov). Ďakujem za nádherné privítanie hlavne mojej milovanej sestričke,” Monika zanechala pri záberoch z veľkolepej oslavy, zorganizovanej pri príležitosti narodenia najmladšieho člena ich rodiny, ktorú spáchala jej kreatívna sestra Natália.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika