Monika Bagárová a Jan Bendig môžu SuperStar vďačiť nielen za svoje úspešné kariéry, ale aj veľké priateľstvo, ktoré medzi nimi vzniklo práve počas účinkovania v šou v roku 2009. České hviezdičky za ten čas predstavili fanúšikom nejednu spoluprácu, pričom najnovšie sily spojili pri skladbe Město.

TV Nova odštartovala novú hranú reality šou Praha – deň & noc, ktorú môžu sledovať aj predplatitelia platformy Voyo. Ruku k dielu priložili i obľúbení interpreti Monika Bagárová a Jan Bendig, avšak nie ako účinkujúci, ale autori titulnej piesne.

K príbehom mladých ľudí žijúcich vo veľkom byte v centre Prahy, kde sa denno-denne riešia priateľstvá, láska a, samozrejme, intrigy, predstavila dvojica kamarátov chytľavý song Město. Novinka doslova dýchajúca bezstarostným lifestylom si získa rozhodne nielen dvadsiatnikov, ale i staršie generácie, ktoré majú na svoje mládi nezabudnuteľné spomienky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Po dlhej dobe sme sa opäť zišli v štúdiu a mohli si spolu zaspievať. Úplne iný žáner, ďalšia nová skúsenosť. Ďakujeme, že môžeme byť súčasťou,“ napísala na svoj Instagram mamička dcérky Rumie, ktorú aj s Jankom možno vidieť i vo videoklipe natáčanom v centre českej metropoly.

Jan Bendig & Monika Bagárová – Město | Praha – den & noc

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika, YouTube/VOYO