Tohtoročnú sériu obľúbenej šou Extrémne premeny ukončila Monika Pajtinková, ktorá sa do programu prihlásila s jasným cieľom – schudnúť, aby sa mohla stať mamou. Veľkú bojovníčku by ste päť mesiacov po natáčaní nespoznali!

Monike sa vďaka tímu Extrémne premeny podarilo zhodiť úžasných 57 kíl, čo je približná váha jej manžela. Ako prezradila v stredajšom Teleráne, kde zavítala aj spolu s plastickým chirurgom Martinom Boháčom, úplne najťažším bol pre ňu trojtýždňový pobyt v bootcampe. Na prvých tréningoch v Šamoríne totiž musela vydržať bez svojej milovanej polovičky, na čo dovtedy nebola zvyknutá.

Kráska, ktorá sa v cieli televíznej šou tešila zo 75 kilogramov, priznala, že sa jej za rok úplne otočil život. Diváci si ale určite okamžite všimli, že od galavečera prešla Mončina vizáž opäť zmenou. Okrem toho, že s trénerom Maršom Molnárom tridsiatnička stále pracuje na svojej postave, stala sa z nej príťažlivá ryšavka s poriadne dlhým copom. 

,,Ty si úplne iný človek. Keby mi niekto ukázal fotku pred a fotku po, poviem, že to je úplne iný človek,“ uviedol moderátor Roman Juraško, s ktorého slovami sa nedá nesúhlasiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/tvmarkizaofficial, telerano