V pondelok podvečer sa pri sledovaní relácie Bez servítky určite potešili všetky obdivovateľky temperamentnej Moniky z Banskej Bystrice. Atraktívna dáma tento týždeň divákom ukáže, či jej to v kuchyni ide rovnako dobre ako pri predávaní módnych kúskov!

Monika je v srdci Slovenska „známou firmou“, ktorá už viac ako 20 rokov vlastní obchod s luxusným talianským oblečením. Svoj jedinečný prístup k zákazníkom presunula počas pandémie aj do virtuálneho sveta, kde sú z nej Slovenky nadšené.

Ako sa počas pondelkovej časti Bez servítky ukázalo, Monika bola príliš ukecaná a divoká aj na svojich súperov. Diváci, ktorí Moňu videli po prvýkrát, z nej možno tiež ostali v miernom šoku. Avšak blondínkini fanúšikovia ju milujú práve za prostorekosť a za to, že sa na nič nehrá a vždy povie, čo má na jazyku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Úspešná podnikateľka sa na sociálnych sieťach sledovateľom pravidelne prihovára prostredníctvom videí, v ktorých nielen originálne predáva tovar, ale svojou neutíchajúcou energiou, večným úsmevom a zmyslom pre humor im tiež vždy vylepší náladu. Aj preto jej príspevky na Facebooku vedia mať až cez 100-tisíc zhliadnutí!

Monikine videá

 

 

 

 

Zdroj/Foto: Facebook/Markiza Moda Italiana, joj.sk