Matej Cifra sa len nedávno vrátil so svojou rodinou z dovolenky v Thajsku a už musel čeliť veľkému strachu. Jeho manželka Veronika a malý synček Šimon skončili v nemocnici!

Obľúbený moderátor si servítku pred ústa nikdy nedáva, a preto nečudo, že jeho profil na Instagrame sleduje viac ako 345-tisíc followerov, ktorých zaujíma Sajfov život. 43-ročný sympaťák ešte pred týždňom zapĺňal sociálne sieta krásnymi fotkami z Ázie a bol dokonale šťastný.

sajfa dcéra

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak po návrate na Slovensko Matej prežíval chvíle hrôzy. Jeho partnerka Veronika Cifrová Ostrihoňová s ich 5-mesačným bábätkom, bohužiaľ, ochoreli. „Priznávam. Posledných pár dní bolo pre nás celkom náročných. Teplota, baktéria, kanyla, antibiotiká… Malé deti sú také krehké a silné zároveň. Úžasní malí bojovníci,“ zdôveril sa influencer.

K zdravotnému stavu chlapčeka sa vyjadrila aj celebritná mamička. „Šimi mal nejaký zápal a potreboval lieky do žily. Je to ale kabrňák a v dobrých rukách. Matka je na tom horšie, ale inšpiruje sa mladým,“ napísala blondínka na Instagram. Obidvom pacientom prajeme skoré uzdravenie!

sajfa

sajfa

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa,veronikaostrihonova