V apríli Slovenskom otriasla správa, že speváčka Petra Molnárová obvinila bývalého partnera herca Sväťa Malachovského zo zneužívania vlastného dieťaťa, k čomu došlo približne 3 roky po ich rozchode. Známa blondínka má teraz novinku! 

Herečka sa o dôvode odchodu od bývalého rozhodla prehovoriť prostredníctvom sociálnych sietí. ,,Ale nechať sa šikanovať a týrať, “nie je až taký problém”. “Je to v poriadku”… alebo “je to tvoj problém!” Se*uálne zneužívať a týrať vlastné deti, “to predsa nie je až taký problém!?” alebo neviditeľný problém,“ uvádzala v príspevku Petra, kvôli čomu sa mená Molnárová a Malachovský stali v tom čase v médiách poprednými.

petra molnarova deti

,,Na svete je veľa problémov, a každý má ten svoj. A každý sa k problémom stavia inak. A PRETO som s 1,5 ročným synom a v 5. mesiaci tehotenstva s druhým synom od neho odišla,“ šokovala 2-násobná mamička, ktorá aktuálne v tejto kauze mlčí. Teraz sa však môže pochváliť novinkou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Spomínaná kráska spoločne s umelcom Jurajom Zaujecom vydali klip k ich novej piesni Kvôli tebe, kde milostný text dopĺňajú zmyselné dotyky. ,,Vďaka tebe a tvojmu vkladu (text, hudba), Jurko Zaujec, je tento song podľa mojich predstáv,“ venovala odkaz fešnému brunetovi speváčka.

Petra Molnárová, Juraj Zaujec – Kvôli tebe

Foto/Zdroj: YouTube – Petra Molnárová, Instagram/petra_molnarova_