Fanúšikovia slovenskej influencerky Lucie Mokráňovej si mohli za posledné týždne všimnúť výrazný pokles jej aktivity na sociálnych sieťach. Z jej príspevkov sršal smútok a mladá mamička najnovšie vysvetlila i dôvod svojho zármutku. 

„Určite sa budete pýtat, prečo na fotkách, ktoré vám budem pridávať, nie je Martin,“ uviedla ex-farmárka pod fotografiou, kde ju môžeme vidieť s malou dcérkou Tali. Následne priznala i problémy, ktoré sa doteraz riešili len za zatvorenými dverami.

„Martin má tažkosti so srdiečkom. Takže už chápete môj smútok v očiach na každej stories,“ prehovorila o zármutku a strachu o svojho dlhoročného partnera. Šokujúca správa o jeho zdravotnom stave však nebola jej jedinou starosťou. Lucia následkom stresu a obáv sama skončila na nemocničnom lôžku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja som z toho stresu dostala zápal pľúc a ležím v Hodoníne, Talinka je s mojou mamou, Martin oddychuje a čaká na jedno dôležité vyšetrenie,“ zakončila s tým, že jedinou vecou, ktorú si počas tohto predvianočného času praje, je zdravie. Obom želáme skoré uzdravenie!

Foto: Instagram/luciamokranova