Nie je tomu tak dávno, ako markizáčka Lucia Mokráňová priznala čerstvý románik. Po nepríjemných peripetiách v láske sa tentokrát zdá, že plavovláska našla presne to, čo hľadala. Obrovskú zamilovanosť dosvedčuje aj najnovší príspevok, kde sa konečne ukázala po boku nového fešáka.

Bývalá hviezda reality show Farma si v oblasti vzťahov prešla niekoľkými sklamaniami. Napriek tomu, že už to v jej prípade neraz vyzeralo na svadobné zvony, kráska posledné mesiace strávila single.

lucia mokranova

Pred pár dňami ale Mokráňová v rozhovore pre modro-žltú televíziu oficiálne potvrdila, že je znovu zamilovaná. Párik sa stretáva nejaký ten piatok a sympatická fitness trénerka doslova žiari šťastím. Hrdličky si tak zjavne povedali, že nastal vhodný čas na uverejnenie prvých zaláskovaných záberov, keďže Lucka to nevydržala a pochválila sa i pred fanúšikmi.

,,Čakala som na Teba celý život,” znejú silné slová od zaľúbenej blondínky, ktorá očividne úprimne verí, že tento partner už bude jej posledným. Dvojica si zároveň strihla romantickú snímku pri západe slnka, kedy si pri žblnkote vody navzájom vymieňala nežnosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lucia mokráňová priatel

Zdroj|Foto: Instagram/luciamokranova