Fitneska Lucia Mokráňová sa už od mája raduje zo statusu mama a starostlivosť o dcérku Talinku si naplno užíva. 28-ročná plavovláska nezanevrela ani na cvičenie, avšak pohybové aktivity jej v poslednom období poriadne znepríjemňujú zdravotné ťažkosti!

Fanúšikovia vyšportovanej maminy si mohli v uplynulých dňoch všimnúť, že sa Lucka pomerne často vyskytuje s ortézou na ruke. Dôvodom sú neutíchajúce bolesti zápästia, aké kráske znemožňujú vykonávanie bežných činností spojených s bábätkom.

Nepríjemné stavy majú pretrvávať už celé mesiace a stále sa to zhoršuje. Mokráňovej vraj robia problémy aj jednoduché každodenné záležitosti, ako napríklad prebaľovanie či prenášanie dieťatka, nehovoriac o potrebe pravidelného pohybu.

Bývalá farmárka preto vyhľadala odbornú lekársku pomoc, kde jej navrhli zriedkavý spôsob liečby. „Bola som nakoniec s rukou u lekára. Som rada, že sa to zatiaľ nemusí riešiť operačne. Zvolili sme liečbu vlastnou plazmou, takže mi odobrali krv a vlastne pichli mi to na to miesto, kde ma to bolí, tak uvidíme. Je to potom lepšie, ale musím si dať ortézu, pretože to ešte dosť cítim,“ zverila sa Novému času.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lucia mokráňová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Luciamokranova