Fitness trénerka Lucia Mokráňová sa stala koncom mája novopečenou maminou dcérky s nezvyčajným menom Tali. Už krátko po uplynutí šestonedelia prejavovala obrovskú túžbu znovu makať na štíhlych krivkách, vďaka čomu sa veľmi rýchlo dostáva späť do pôvodnej formy. Ako ale sama Lucka priznáva, nejde to tak ľahko a možno práve z toho dôvodu natočila pre žienky inšpiratívne video s cvikmi na doma.

Lucia Mokráňová by mohla byť pre všetky čerstvé maminy veľkou motiváciou. Bez pohybu nevydrží ani jediný deň, hoci si plne uvedomuje, že telo dostalo po cisárskom reze poriadne zabrať.

lucia mokráňová dieťa

Lucka venovala všetkým záujemkyniam o lepšiu fyzickú kondíciu niekoľko minútovú nahrávku, obsahujúci viacero tipov pre rýchle a efektívne domáce cvičenie. Podľa známej exfarmárky sa dá takáto séria stihnúť aj počas toho, kým bábätko spokojne spinká. Plavovláska preto nevidí dôvod na žiadne výhovorky či odkladanie prospešných aktivít na neskôr. Nech sa páči, milé maminky aj „nemaminky“ – inšpirovať sa môže skutočne každá!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Luciamokranova | Foto|Video: Instagram/Luciamokranova, streamable.com