Lucia Mokráňová sa koncom mája stala hrdou mamičkou dcérky s netradičným menom Tali. Napriek tomu, že exfarmárka už pár týždňov po pôrode svetu hrdo vystavovala svoje štíhle krivky, o akých sníva mnoho žien, tvrdila, že musí schudnúť ešte deväť kíl. Najnovšie o sebe dokonca vyhlásila, že je tučina!

Nakoľko sa Lucia Mokráňová pred pôrodom aktívne venovala fitnessu, niet divu, že sa po Talinom príchode na svet jej postava rýchlo vrátila do pôvodných tvarov. Príťažlivá blondínka to však vidí úplne inak.

,,5 týždňov po pôrode a ešte 9 kíl musí ísť dole. Zatiaľ môžem len rýchlu chôdzu. Už sa neviem dočkať, ako začnem cvičiť,” šokovala začiatkom júla exfarmárka, ktorá v tom čase disponovala naozaj ultra štíhlym pásom. Aby sa Lucia priblížila k svojej vytúženej figúre, rozhodla sa každý deň behať.

Lucia 5 týždňov po pôrode
Lucia 5 týždňov po pôrode

Cez víkend si známa kráska obľúbenú športovú aktivitu užívala s kamarátom, ktorý ju vraj za kilečká navyše “sprdol”. ,,Ešte som tučina. Že? To mi povedal Miško, že musím behať, tak zajtra idem zase behať… ešte to tu je,” vo videu zo seba sypala Mokráňová, tľapkajúc si po brušku, ktoré vôbec nevyzerá, žeby v ňom ešte donedávna prebývalo bábätko. Slová štíhlej mamičky tak určite nahnevajú väčšinu žien, nechápajúcich jej postoj ku svojmu telu, aké by brali nielen dámy po pôrode.

Video štíhlej Lucie, v ktorom hovorí, že je tučina, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova