Populárna fitneska Lucia Mokráňová sa stala pred vyše mesiacom novopečenou maminou prvorodenej dcérky s netradičným menom Tali. Kráskin vzťah so žilinským podnikateľom totiž nabral minulý rok na obrátkach rovnako rýchlo, ako Luckine zhadzovanie popôrodných kíl. Pri pohľade na jej štíhle krivky možno nebudete ani chcieť veriť, že táto žena len prednedávnom rodila – ona má však omnoho smelšie plány!

Bývalá účastníčka markizáckej reality šou Farma musela krátko pred termínom podstúpiť sekciu, z čoho sa po fyzickej stránke dodnes spamätáva. A hoci známa hviezda priznáva celkovú vyčerpanosť i výskyt bolestivých stavov, na jej postave sa žiadna nepohoda neodráža.

Lucia Mokráňová dcéra

Sympatická blondínka sa len pár týždňov po narodení bábätka pýši neuveriteľne štíhlym driekom a plochým bruškom, no jej to stále nestačí! ,,5 týždňov po pôrode a ešte 9 kíl musí ísť dole. Zatiaľ môžem len rýchlu chôdzu. Už sa neviem dočkať, ako začnem cvičiť,” Lucka priznala, že jej pohyb veľmi chýba. Nateraz sa teda aspoň usiluje dopriať si výdatné prechádzky s kočíkom.

Milovníčke športových aktivít k dokonalej postavičke skutočne veľa nechýba – doslova na naskytá otázka, z čoho chce vlastne ešte takmer desať kíl zhadzovať, keď už teraz vyzerá fantasticky. Čerstvá mamina v obtiahnutom cvičebnom úbore tak dáva jasne najavo, že ani rana po cisárskom reze pre ňu pri formovaní vytúžených proporcií prekážku nepredstavuje!

FOTO Lucie Mokráňovej 5 týždňov po pôrode nájdete TU

lucia morkanova dieťa

Zdroj|Foto: Instagram/Luciamokranova