Obľúbený slovenský fešák Braňo Deák sa momentálne nachádza na absolútnom hereckom výslní, a to najmä vďaka markizáckemu trháku Oteckovia. Hviezdny umelec, ktorý sa už čoskoro stane rodičom aj v súkromí, si chvíle pred narodením prvorodeného potomka spestril návštevou kaderníctva, kde na neho čakalo poriadne vydarené prekvapenie. 

 

Sympatický herec sa spoločne s manželkou Ladislavou pomaličky pripravuje na blížiace sa rodičovské povinnosti, vďaka ktorým môže seriálovú výchovu ratolestí konečne zažiť aj v reálnom živote.

Oteckovia

36-ročná hviezda však pri nedávnej návšteve obľúbeného kaderníctva zažila parádny šok – Deákov blízky kamarát Bobo mu totiž nechal zhotoviť obrovský portrét na základe skutočnej fotografie zo študentských čias! Pri pohľade na teenagera vám ale možno padne sánka – známy televízny hrdina totiž v mladosti vyzeral skoro identicky ako aj dnes.

Hoci už od zrodu archívneho záberu ubehlo takmer dvadsať rokov, z obrázku sa na nás stále usmieva tá istá tvár. “Takto milo ma prekvapil môj kamarát a skvelý kaderník Bobo – foto takmer 20 rokov staré a skoro žiadna zmena, či?” ostal zaskočený aj samotný Braňo, ktorý sa od svojho mladšieho “JA” líši viac-menej len dĺžkou havraních vlasov. Tak čo poviete, seklo mu to aj vtedy? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Braňo Deák

Braňo Deák

Foto: Instagram/Brano.deak