Na niektorých Slovákov žijúcich v Českej republike sa zvykne prízvuk našich bratov nalepiť rýchlejšie ako blesk. Dokonalým príkladom je modelka Andrea Verešová, ktorá býva kvôli svojej reči často terčom výsmechu. Najnovšie si na nej zgustol módny guru Maroš Kočišík!

Krátko potom, ako v roku 1999 vyhrala Andrea Verešová titul Miss Slovensko, presťahovala sa do Prahy, kde našla svoje životné šťastie v podobe manžela a dvoch krásnych detí. Život v Česku však modelkinu reč zmodifikoval natoľko, že si z nej mnoho Slovákov robí srandu. Ako sa ale zdá, ani čeština nejde bývalej Misske najlepšie.

Andrea Veresova

Jazyk našich bratov vo Verešovej podobe padol pred pár dňami do rany módneho stylistu Maroša Kočišíka, ktorého vďaka jeho trefným a mimoriadne ironicko-vtipným poznámkam v jojkárskej šou Nákupné maniačky netreba ženskému publiku vôbec predstavovať.

Maros Kocisik

,,Vždy keď začne Andrea Verešová hovoriť česky, každá učebnica českej gramatiky si začne sama trhať strany,” verejne si zgustol na modelkinom prejave módny kritik, čím zrejme na sociálnej sieti pobavil množstvo svojich fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, maroskocisik