Meno Vera Wang sa stalo v módnom priemysle doslova ikonou. Svetoznáme celebrity sa predbiehajú v tom, ktorá si uchmatne skvostnejší kúsok z dielne talentovanej Američanky, nielen vlastnou tvorbou ale tiež vzhľadom popierajúcou všetky mýty. Dnes už 71-ročná návrhárka totiž ohuruje neskutočne mladistvou vizážou a postavou, s akou by mohla pokojne vyliezť na predvádzacie móla.

Je síce pomerne častým javom, že sa ženám s ázijským pôvodom veľmi ťažko tipuje skutočný vek, no obľúbená celebritná stylistka sa vymyká všetkým predstavám o výzore dôchodkyne.

vera wang

Vo veku 71 rokov doslova vyráža dych výnimočne mladou a hladkou tváričkou bez akýchkoľvek stôp po vráskach. Brunetka očividne váži maximálne 50 kilogramov, keďže jej neobyčajne štíhle krivky pripomínajú skôr dievčatko v teenagerskom veku než osobu, majúcu za sebou dlhoročnú plodnú kariéru a dve dospelé dcéry. Vera Wang je tak jednou z veľmi vzácnej vzorky žien, ktoré sa ani krátko po 70-tke nemusia o pozornosť opačného pohlavia nijak zvlášť usilovať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Verawang