Kto by to bol na ňu povedal? Pred obrazovkami krásna, jemná a upravená, no cez víkendy poriadne odviazaná a divoká. Slová Martiny, ktorá mala byť moderátorkou napadnutá, vás poriadne prekvapia.

Cez víkend si moderátorka Jojky Stanka Pavolová (35) vyrazila s priateľmi do miestneho baru v Hliníku nad Hronom (okr. Žiar nad Hronom) a vyhodila si z kopýtka. Dosiaľ nevinná zábava bola v plnom prúde, no večer sa razom zmenil na poriadnu drámu s krvou a škrabancami. Mladá Martina z Bratislavy uviedla pre Nový Čas, ako ju moderátorka nečakane a surovo napadla: ,,Tancovali sme, keď do mňa niekoľkokrát udrela. Bola hlučná, vykrikovala, oháňala sa bundou a správala sa, akoby jej všetko patrilo. Slušne som ju upozornila, pretože rozhadzovala rukami a vrážala aj do iných. Nato som od nej schytala facku. Odrazu ma zdrapila a nechtami mi urobila bolestivé škrabance na hrdle. Kamaráti mi poskytli prvú pomoc,“ uviedla rozhorčená mladá žena na adresu moderátorky, ktorú poznáte z relácie Top Star Magazín.

Stanka Pavolová mala cez víkend napadnúť ženu v bare.

Známa tvár TV Joj pritom už podobnému obvineniu čelila aj v minulosti, keď sa mala pred deviatimi rokmi pobiť na diskotéke s istou Luciou. A čo na to samotná Pavolová? Blondínka akékoľvek obvinenia odmieta so slovami, že ona sama je obeťou so zraneniami: „Ja som bola napadnutá. Dotyčná si nás najskôr nakrúcala mobilom s posmešnými komentármi, že známa tvár, čo sa nepáčilo mojej kamarátke. Nastala šarvátka a ja som sa len bránila,“ obhajuje sa tvár Top Staru. Podľa Martiny je však moderátorka známa firma: „Vraj ju poznajú, takto sa chodí často ‚zabávať‘ so svojím kamarátom z Bystrice po okolí,“ dodáva. Viac informácii nájdete vo videorozhovore.

Zdroj/Video: Čas.sk | Foto: Joj.sk, Facebook