Večne usmiata a dobre naladená moderátorka Diana Hágerová sa svojim poslucháčom dennodenne prihovára z éteru slovenského rádia Europa 2. Vždy dokonale upravená, so žiarovobielym úsmevom a moderným outfitom, však pod oblečením skrýva niečo, o čom vedel len málokto!

Sympatická blondínka Diana Hágerová tvorí už nejaký ten čas pár s moderátorom Telerána a taktiež kolegom z rádia Europa 2, Romanom Juraškom. Dvojica si spolu nažíva naozaj na výbornú a moderátorka žiari šťastím každý jeden deň. Na svoj Instagram pridala fotku v odvážnych šatách, ktoré odhaľovali celý chrbát a taktiež mali dosť vysoký rozparok. Odhalený chrbát však ukázal aj ďalšie prekvapenie, ktorým bolo tetovanie, o ktorom tušil len málokto. A čo si myslíte o topánkach, na ktoré vsadila pri výbere outfitu? Niektorým sa táto obuv páčila, iní by si však vedeli skôr predstaviť elegantné lodičky.

Fashion Charity Night 2016 #poprad #janapistejova

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hágerová (@dihager),

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.